Povolenky 2023

V roce 2023 plánujeme hromadný příjem úlovkových lístků a výdej povolenek a to:

  • sobota 7. ledna od 09:00 do 12:00 hodin
  • sobota 7. ledna od 14:00 do 17:00 hodin
  • neděle 8. ledna od 09:00 do 12:00 hodin
  • neděle 15. ledna od 09:00 do 12:00 hodin

Místo příjmu a výdeje viz mapa

Pro urychlení výdeje preferujeme Vaše objednávky provedené on-line, včetně plateb na účet organizace. To zabezpečí, že Vaše objednávka bude připravena k výdeji a pouze se do členské legitimace nalepí známka a provede záznam o výdeji povolenky. Samozřejmě nadále platí možnost platby v hotovosti. Prozatím se neobjevil požadavek na platby kartou, tudíž jsme tuto možnost pro rok 2023 nezavedli.

Nadále platí, že správně vyplněné úlovkové lístky za předchozí rok musí být odevzdány do 15.ledna následujícího roku a to řádně vyplněné na zadní straně, kde je provedena sumarizace úlovků na jednotlivých revírech, včetně sumarizace docházek na tyto revíry. Upozorňujeme i ty členy, kteří lovili systémem chyť/pusť nebo neměli žádný úlovek, že i pro ně platí povinnost vyplnit sumarizaci docházek na navštívených revírech.

Bohužel, ceny pro rok 2023 vzrostly u všech položek. Ceník položek, které jsou k dispozici u MO Jistebník, naleznete zde. V případě potřeby jiných položek z ceníku Územního svazu pro Severní Moravu a Slezsko zajistíme po telefonické domluvě nebo na emailu [email name=“cfe-mistopredseda“]